pefra tow tractor

 گروه پفرا
بعد از ورشکسته شدن کارخانه پشلر در ژانویه سال 1995 , تعدادی از کارکنان کارخانه پشلر که در تولیدات وسایل نقلیه فعالیت داشتند . در آگوست سال 1995 پایه های اولیه شرکت پفرا (pefra)  را بنا نهادند . در سال 1997 محل جدید و دفاتر تجاری و فنی در (اشینگ و ویکسیرا) راه اندازی شد . شرکت پفرا دارای گواهینامه iso 9001  می باشد که در قسمت اداری و تولید در حال فعالیت می باشد , بیشترین زمینه مسئولات این شرکت شامل وسائل نقلیه برقی , شاسی چرخ و تریلرها خصوصا برای حمل و جابه جایی مواد و کالا در داخل کارخانه می باشد . مشتریان شرکت پفرا شرکت های معروف و بسیار بزرگی  را تشکیل می دهند و این همه موفقیت و پیشرفت را شرکت پفرا مدیون دو ویژگی محصولاتش می داند : 1 - کیفیت  2-  قیمت مناسب .
توانایی و زبدگی کار کنان این شرکت نیز ما را در رسیدن به این هدف بزرگ یعنی کیفیت بالا به همراه قیمت تجاری و مناسب یاری بخشیده است .

یکی از محصولات شرکت پفرا , یدک کش ها یا کشنده ها می باشند  که بیشتر در محیط های صنعتی , برای حمل و نقل و جابه جایی کالا مورد استفاده قرار میگیرند . و این کشنده ها در تناژهای مختلف از 0.7 تن تا 40 تن با توجه به نیاز مشتری وجود دارد که  می توانند ارابه ها و تریلرهای  تا وزن ٤٠ تن را بکشند .